Puder prasowany HD BEAUTY Matting Powder, Revers Cosmetics

14:33:00 Szafa Zapachów 6 Comments

Witajcie!
Puder to produkt, który zawsze mam przy sobie. Wymagam od niego przede wszystkim tego, żeby dobrze matowił i wyglądał naturalnie na buzi. Od jakiegoś czasu zagościł u mnie puder prasowany firmy Revers Cosmetics. Jeśli jesteście ciekawi jak się u mnie sprawdził, zapraszam dalej!

Od producenta:
Niezwykle aksamitny matujący puder prasowany. Utrwala podkład dając trwałe uczucie gładkiej i jednolitej cery. Puder absorbuje nadmiar sebum, dzięki czemu zapobiega błyszczeniu się skóry. Doskonale tuszuje niedoskonałości, kryje oznaki zmęczenia i zmniejsza widoczność rozszerzonych porów. Sprawia że cera zyskuje nieskazitelny, matowy wygląd na cały dzień. Odpowiedni dla cery mieszanej i tłustej
Moja opinia:
Puder znajduje się w ładnie prezentującym się, plastikowym opakowaniu. Niestety nie posiada żadnej gąbeczki, więc nosząc go w torebce zawsze trzeba mieć przy sobie pędzel do jego aplikacji. W moje ręce wpadł puder o numerze 03. Jego kolor jest dla mnie idealny, a warto też powiedzieć że nie jest on ciemny, co mógłby sugerować jego numer. 
Świetnie współgra z matującym podkładem o numerze 01 KLIK. Puder niesamowicie matuje. Nakładając go na lekko świecącą się buzię, momentalnie pojawia się na niej piękny mat. Dodatkowo nie powoduje on efektu maski. Z racji iż mam cerę tłustą, sięgając po niego ok 2 razy w ciągu dnia mogę spokojnie dotrwać do końca dnia bez świecenia się na buzi. W moim przypadku puder sprawdził się świetnie, więc zachęcam Was do jego wypróbowania :)

Dostępność: 
9,49zł/9g KLIK

6 komentarzy: