Lake Sunset - Yankee Candle

18:43:00 Emilia Ciechańska 9 Comments

Witajcie!
Dziś będzie post zapachowy. 
Wieczorami lubię otulić się ciepłym i przyjemnym zapachem. A taki właśnie jest Lake Sunset.


O zapachu:

Świeże powietrze, ciepłe promienie przygotowującego się do snu słońca i kalejdoskop aromatów natury – tak maluje się aura spokojnego, spędzanego nad brzegiem jeziora wieczoru. W ten sam sposób prezentuje się też pomysł na domową sesję aromaterapeutyczną – uspokajającą, dającą ukojenie i przywodzącą na myśl najpiękniejsze, wakacyjne chwile. Wosk Lake Sunset to wielka moc zamknięta w drobnej formie i propozycja idealna dla wszystkich osób, które – walcząc z jesienną pluchą – marzą o wejściu do wehikuły czasu, który zabierze je wprost na sierpniowe, przyjeziorne molo.


Moja opinia:

Zapalając ten zapach miałam nadzieję, że przeniosę się na wakacyjne molo, nad wodę.  Gdy zamknęłam oczy właśnie tam się znalazłam! Niesamowity aromat drewna, ananasa i ozonu otulił moje zmysły i pozostawił mnie w marzycielskim nastroju. Co więcej szczypta wanilii, którą wyczułam w tym wosku nadała mu wyrazisty zapach. 
Woń świetna na wiosnę i lato. Nie jest za słodka, a wręcz orzeźwiająca i świeża. Zapach naprawdę pozwala rozmarzyć i przenieść się chociaż na chwilę w miejsce wakacyjnych wspomnień.


 Zapach możecie kupić tutaj: <KLIK> 7zł

9 komentarzy:

 1. lubię go, zawsze kojarzy mi się z wakacyjnymi wieczorami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam, ale do kominka jeszcze nie wskoczył.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie bym go wypróbowała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. no to trzeba zapisac na woskowej:) liscie wish

  OdpowiedzUsuń
 5. Woski Yankee Candle uwielbiam, co prawda nie wszystkie intensywnie pachną itp. ale ten bym spróbowała i muszę sobie zapisać go na moja listę zakupową.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczny zapach, uwielbiam tak samo jak i pozostałe !

  Zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń