Wiosenne porządki z Dedrą

22:00:00 Emilia Ciechańska 6 Comments

Zapewne w każdym domu trwają właśnie przygotowania do świąt. Jedni gotują, a drudzy sprzątają. Dziś przygotowałam post dla tej drugiej grupy osób - osób, które dbają o doskonały wygląd i zapach domu. Pokażę Wam kilka produktów idealnych do prania m.in firanek. A wszystko to od firmy Dedra.


W moje ręce wpadło 5 produktów: płyn do zmiękczenia tkanin, detergent do prania zasłon, koronek i białej bielizny, płyn do płukania firanek i koronek, dyfuzor zapachowy oraz szampon przeciwłupieżowy.

Płyn do płukania tkanin


Jest to mój ulubieniec wśród całej piątki. Zakochałam się w tym cudownym, konwaliowym zapachu od pierwszego prania :D Zapach zaskoczył mnie swoją niesamowitą trwałością, bo przez kilka dni po praniu wciąż wyczuwałam kwiatową woń na ubraniach.
19,90zł 750ml.

Detergent do prania zasłon, koronek i białej bielizny


Płyn idealnie wpisał się w świąteczne porządki. Użyłam go do prania zasłon i firanek. Idealnie zmiękczył materiał i nadał mu delikatnego zapachu czystości, która unosiła się w pokoju jeszcze przez długi czas po praniu.
500ml 27,90zł

Płyn do płukania koronek i firanek


Płyn był bardzo podobny w działaniu do swojego poprzednika. Bardzo ładnie wyprał i pozbył się szarości z firanek. Dodatkowo bardzo przyjemnie pachniał.
500ml 27,90zł

Dyfuzor zapachowy


Uwielbiam gdy w domu pięknie pachnie. Dzięki temu dyfuzorowi za każdym razem gdy wchodzę do domu towarzyszy mi orzeźwiający ale i elegancki zapach. Myślę że spodobałby się każdemu :) Dodatkowo dyfuzor pięknie się prezentuje na szafce. Niestety nigdzie nie mogłam znaleźć jego ceny.

Szampon przeciwłupieżowy


Szampon ma bardzo fajną konsystencję, która nie rozlewa się między palcami. Ma uroczy, niebieski kolor. Jego zapach określiłabym jako przeciętny aczkolwiek bardzo przyjemny. Szampon ładnie się pieni i dobrze oczyszcza skórę głowy.
400ml 21,90zł

Jak Wam się podobają produkty Dedra?


6 komentarzy:

 1. Miałam przyjemność poznać produkty tej marki

  OdpowiedzUsuń
 2. Dyfuzor pasowałby mi do salonu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest bardzo elegancki, ślicznie się prezentuje :)

   Usuń
 3. Dostałam identyczny zestaw, ale wciąż czeka na przetestowanie :)

  Robimy to, co lubimy - zajrzyj!

  OdpowiedzUsuń
 4. https://www.facebook.com/dedrawpolsce/

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo prosta i szybka rejestracja, która pozwala na zostanie koordynatorem firmy Dedra Innovations (dodatkowe korzyści z współpracy)

  https://www.mojadedra.pl/pl/mozliwosci-wspolpracy?ppk=248052

  OdpowiedzUsuń