Tisane Sport - balsam do ust

21:41:00 Emilia Ciechańska 2 Comments

Hej kochani!
Sezon wakacyjny w pełni, na słońce też nie mamy co narzekać, ale czy odpowiednio się przed nim zabezpieczamy? Zazwyczaj o kremie do opalania pamiętamy, ale czy stosujecie coś do pielęgnacji ust z filtrem? Sądzę że tylko garstka z Was o tym pamięta, a o usta też trzeba dbać. Dziś zapraszam Was na recenzję balsamu do ust Tisane Sport, który zawiera filtr SPF 30.Od producenta:
Polecana dla miłośników sportów letnich i zimowych. Zarówno dla amatorów sportu, jak i profesjonalistów. Zawiera filtry ochronne (UVA/UVB) SPF 30.Chroni usta przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i niekorzystnym wpływem innych czynników atmosferycznych. Regeneruje i chroni naskórek ust uszkodzony wskutek działań słońca, wody, wiatru, mrozu, soli morskiej. Pomaga w przypadku otarć i opryszczki. Zmiękcza, odżywia i nawilża spierzchnięte usta.


Moja opinia:
Pomadek u mnie nigdy za dużo :D Zawsze muszę mieć jakąś przy sobie, więc bardzo się ucieszyłam gdy otrzymałam nowość do testów. Balsam przeznaczony jest do ochrony ust zarówno w zimie jak i w lato. Chroni przed wiatrem, słońcem, wodą i mrozem. Jak na razie stosuję ją tylko w ochronie przed słońcem i w tej roli sprawdza się świetnie! Pomadka ma przyjemny, miodowo-waniliowy zapach, który otrzymuje się na ustach całkiem długo. Jest całkowicie bezbarwna i niezauważalna na ustach. Pozostawia na nich przyjemną warstwę ochronną. Dzięki niej usta są mięciutkie, niewysuszone i odżywione. Moim zdaniem każdy powinien się w nią zaopatrzyć na lato :)Dostępność: apteki, Hebe
4,3g/13zł

2 komentarze: